Firma ROLMET Spółka Jawna Piotr Kurkowski i Spółka mieści się w Gryfinie przy ul. Rapackiego 3. Firma powstała  01.10.1992r. jako spółka cywilna Józefy i Sławka Kurkowskich, zajmująca się sprzedażą artykułów przemysłowych, narzędzi i części do maszyn rolniczych. W czerwcu 1993r. miejsce Sławka Kurkowskiego zajęli w spółce jego dwaj synowie Piotr i Grzegorz. W dniu 17.04.2002r. spółka została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego jako spółka jawna.

Naszą podstawową działalnością jest handel materiałami budowlanymi i wykończeniowymi. Od założenia do dnia dzisiejszego firma osiągnęła znaczącą pozycję na lokalnym rynku i dowiodła, że jest przedsiębiorstwem solidnym i fachowym.Materiały budowlane

Przełomowym momentem było dla nas przystąpienie 28.10.1999r. do Grupy Polskie Składy Budowlane, będącej obecnie największą siecią hurtowni materiałów budowlanych w Polsce. Dzięki temu staliśmy się bardziej konkurencyjni i stale rozszerzamy asortyment towarowy, który pochodzi od ponad 250 dostawców. Dysponujemy w swojej ofercie handlowej produktami niezbędnymi do budowy lub remontu wszelkich pomieszczeń obiektów.

Nasi sprzedawcy, to jednocześnie doradcy, pomagający klientowi poznać zastosowania i technologię materiałów budowlanych, które posiadamy w ofercie. Pomogą dobrać odpowiedni materiał i właściwą jego ilość. Firmy wykonawcze, czy indywidualni klienci mogą liczyć na zorganizowanie przez naszą firmę kompleksowej dostawy materiałów budowlanych na konkretny obiekt we właściwych ramach czasowych wg harmonogramu budowy, przez nasze samochody dostawcze. Aby ułatwić długoterminową współpracę, stałym klientom przyznajemy limity kredytowe, niezależnie od wydłużonych terminów płatności. Umożliwia to firmom realizację długoterminowych inwestycji bez opierania się jedynie na własnych środkach płatniczych. Firmom budowlanym i klientom indywidualnym, którzy zwiążą się z naszą firmą długoterminową współpracą, udzielamy dużych upustów.plac magazynowy RolmetSukcesywnie poszerzaliśmy asortyment. W chwili obecnej naszym klientom przedstawiamy pełną ofertę:

ˇ materiałów budowlanych

ˇ wykończeniowych

ˇ pokryć dachowych

ˇ artykułów elektrycznych

ˇ sanitarnych

ˇ instalacyjnych

ˇ techniki grzewczej itp.

W salonie sprzedaży nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie, często po zaskakująco niskich cenach.

Reklama Rolmet

Nasza firma ma ugruntowaną pozycję na rynku, czego przykładem jest coraz większa rzesza zadowolonych klientów.

Jesteśmy zrzeszeni w PSB

Skorzystaj z wyjątkowej oferty

Program Buduj z PSB, w którym uczestniczymy wraz z partnerami zrzeszonymi w Polskich Składach Budowlanych (PSB) to platforma współdziałania kilkudziesięciu wiodących producentów materiałów budowlanych, grupy architektów i projektantów oraz 400 składów PSB, których wspólnym zamierzeniem jest pomoc indywidualnemu inwestorowi przy budowie wymarzonego domu.

Głos PSB

Reklama
Reklama